Fort Benning 2015

Tento víkend (22.8.-.23.8.) proběhl v prostoru Oblasti 52 již XIV ročník airsoftové akce Fort Benning.

Jedná se v podstatě  o celodenní airsoftový maraton, kdy zhruba od 9 hodin ráno vysílají generálové své jednotky do boje s úkolem dobýt nebo udržet co nejdéle vlajky na bojišti. V případě, že je jednotka vystřílena, jede se "oživit" na svůj štáb a obratem je opět vyslána do válečné vřavy. Během dne je třeba plnit i tajné úkoly, jejichž vyřešení může nečekaně zamíchat celkové hodnocení armád. Pro rychlejší přesuny jednotek jsou využívány celý den vojenská auta a pásová technika.

Ke konci dne jsou svolány všichni členové obou armád na jedno místo a den je ukončen již tradičně závěrečnou bitvou ve stylu 30-ti leté války.

V pozdních odpoledních hodinách je konečně čas se pořádně najíst, letos bylo pro mužstvo připraveno vynikající vepřo-knedlo-zelo, takže zasloužené jídlo bylo opravdu vydatné a velmi chutné.

Chlapi a ženy, děkujeme za hojnou účast, letos se nám sjelo na 200 hráčů, což nemálo přispělo k rychlému spádu hry. Doufáme, že jste se dobře bavili a pořádně si zastříleli a projeli se na technice.


Těšíme se na příští rok.