Fotr Benning 2014

Fort Benning je pořádán již od podzimu roku 2004 Airsoft Teamem Highlander. Začínalo se základním vojenským výcvikem, který vyvrcholil ve společné cvičení týmů na úrovní armád. V průběhu se začalo cvičit v součinnosti s lehkou i těžkou vojenskou technikou a zařadili ji jako rychlý a efektivní prvek přepravy družstev v jednotlivých armádách do bojových situací. Závěrečná bitva probíhala, jak již tradičně, ve stylu 30-ti leté války :-)

Pro tento ročník byla připravena přeprava nejen na obvyklých strojích, jako jsou UAZ, ARO, ale hlavně aktivní využití pásové techniky BVP – to vše v ceně vstupného!!!

Všichni účastníci byli řádně nakrmeni a napojeni, v ceně vstupného měli několik jídel a dospěláci i nějaké to pivko.

Přespání bylo možné ve vlastních nebo připravených stanech. Sobotní večer byl vyhrazen aktivnímu rozebrání uplynulé akce.

Z našeho hlediska se akce těšila opět velkému úspěchu, za všechny přikládáme komentář samotných zúčastněných hráčů.

"Ahoj,
Za celý tým bych rád touto cestou poděkoval za pozvání na Benning a pochválil jak organizaci tak i průběh akce. Skvěle jsme si zahráli a určitě opět dorazíme na další akce v budoucnu.
Věřím že zorganizovat a naplánovat takovouhle akci není jen tak a určitě to dalo zabrat nejen Tobě (i když možná hlavně Tobě :-)) ale i ostatním z HGL.
Ještě jednou díky a už se těšíme na příště.
S pozdravem za tým CSG - Czech Special Group"


Softu zdar!!!